Zczuba.tv

Aktualności

Kolejne zwycięstwo!

• autor: runiii1, 2014-09-13 19:50

MKS Hutnik wygrała na wyjeździe w 4. kolejce A-klasy 0:2 z GKS Dąbrówka po dwóch bramkach "Płotka". Jest to już trzecie zwycięstwo naszej drużyny w tym sezonie i niestety tylko przed nami w tabeli jest Marcovia, która ma lepszy bilans bramek. Drużyna z Marek ograła w dziejsze sobotnie popołudnie Wicher 7:1.

Trwa świetna passa Hutnika. Tym razem bielański zespół wygrał na wyjeździe z GKS Dąbrówką 2:0. Dwa gole na wagę trzech punktów zdobył Nozdryń-Płotnicki, który w ostatnich kolejkach nie zawodzi i zdobywa bramkę za bramką!
Aktualnie po 4. kolejkach ma już na swoim koncie siedem goli!!

Od początku spotkania nasza drużyna naciskała na gospodarzy. Stwarzała sobie sytuację za sytuacją. W 15. minucie świetną piłkę dostał Izotow, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i próbował go przelobować. Niestety futbolówka przeleciała minimalnie obok bramki. W następnych sytuacjach Nozdryń-Płotnicki był blisko zdobycia gola, kiedy to piłkę posłał z wolnego na krótki róg. Górą w tej akcji był bramkarz, który popisał się świetną obroną. Hutnik próbował przed przerwą zdobyć gola, ale udało się to dopiero w 55. minucie. Nasz najlepszy strzelec oddał świetny strzał z 20 metra i piłka odbijając się od przeciwnika wpadła do bramki. Przeciwnicy w tym spotkaniu oddali z trzy groźne strzały, ale na posterunku był niezawodny Sosnowski i za każdym razem łapał lub odbijał piłkę.
Pięć minut przed końcem wynik ustalił "Płotek". Troche szczęścia było w tej akcji, bo najpierw strzał oddał Królikowski, ale w rywala a po chwili po wpadnięciu na kolegę "Płotek" uderzył zza pola karnego w długi róg i po raz drugi w tym meczu bramkarz musiał wyjąć piłkę z siatki.
Dla naszej drużyny jest to trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Trzeba się teraz skupić na kolejnym meczu, który rozegramy za tydzień w niedzielę na swoim obiekcie z Marcovią 2000 Marki o godzinie 11:00. Już teraz zapraszam wszystkich kibiców na ten pojedynek, bo jesteśmy pewni, że nikt się na nim nie będzie nudzić. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz!

GKS Dąbrówka 0:2 MKS Hutnik W-wa
0:1 - Nozdryń-Płotnicki
0:2 - Nozdryń-Płotnicki